УВАГА! ЩОБ ПОБАЧИТИ ОПТОВІ ЦІНИ - НЕОБХІДНА РЕЄСТРАЦІЯ. ГУРТ ВІД 4-Х ОДИНИЦЬ ДЕТАЛЬНІШЕ...
+38 067 500 7716 з 10 до 18, нд. вихідний

Секрети по догляду за плісированим одягом

Плісирований одяг знайшла велику популярність серед модниць по всьому світу. Такий вид драпірування найчастіше використовується при пошитті суконь або спідниць. Згодом плісировка стала з'являтися в більш широкому діапазоні виробів: на топах, жакетах, брюках.

Речі з плісировкою вимагають особливого догляду, адже такий тип тканини звичайним способом не можна ні прати, ні прасувати. Тому при покупці речей з характерними складками необхідно враховувати особливості чищення та догляду для того, щоб виріб прослужило як багато довше і не втратило свій вигляд.

Способи догляду

У домашніх умовах перед пранням фахівці рекомендують приметать поділ вироби великими стібками, що дозволить зберегти форму. Прати річ рекомендують руками або в пральній машинці в режимі "Ручне прання" при мінімальному віджиманні, а краще без нього. Після прання сушити плісировку радять на плічках, а гладити — не розпускаючи шов. Коли річ повністю висохне обметку можна розпустити.

Важливий момент перед пранням

Існують вироби, виконані драпіруванням плісе, для яких прання неприпустима. Це пов'язано з їх низьким порогом водостійкості. Щоб визначити, чи можна прати таку річ в домашніх умовах, необхідно намочити невеликий непомітний ділянку вироби. Якщо складки при цьому розрівняються-прати таку річ не можна. В такому випадку повернути чистоту виробу здатна тільки суха чистка.

Як гладити плісировану тканину

Гладити одяг з легкої плісированої тканини не потрібно, так як після розвішування вони приймають свою первісну форму. Якщо річ з більш щільного матеріалу, її потрібно пропрасувати з використанням додаткових коштів. Таку тканину можна гладити ще вологою, адже в такому випадку складки легше піддаються запрасуванню і набувають початкового вигляду.

При пранні пляжного плісированого одягу (легкі спідниці та сукні) досить замочити виріб з невеликою кількістю засобу для прання після чого прополоскати і розвісити.

Пов'язані товари

823 13.05.2021